$632.73
$698.10
Compare Price
You save
$65.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8537130090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 8537130090 Drip Pan Jmrh 36b Front Assy
Item:
#1252423
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8537130090 |
| Manufacturer Part # | 8537130090 |
| Height | 1.75" |
| Width | 11" |
| Depth | 33.5" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 8537130090 Drip Pan Jmrh 36b Front Assy
$632.73
$698.10
You save
$65.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8537130090 Drip Pan Jmrh 36b Front Assy
