$299.93
$330.92
Compare Price
You save
$30.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8557101V
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 8557101V Flue Box (jtrh)
Item:
#1251881
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8557101V |
| Manufacturer Part # | 8557101V |
| Height | 3.55" |
| Width | 16" |
| Depth | 18" |
| Weight | 6.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 8557101V Flue Box (jtrh)
$299.93
$330.92
You save
$30.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8557101V Flue Box (jtrh)