$209.48
$231.12
Compare Price
You save
$21.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8558500090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 8558500090 Baffle Front Weld Assy.
Item:
#1251664
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8558500090 |
| Manufacturer Part # | 8558500090 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 8558500090 Baffle Front Weld Assy.
$209.48
$231.12
You save
$21.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8558500090 Baffle Front Weld Assy.