Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 9154200000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 9154200000 Tray Briquette
Item:
#1192858
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 9154200000 |
| Manufacturer Part # | 9154200000 |
| Height | 0.7" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 9154200000 18" X 11-1/2"
