$660.27
$728.49
Compare Price
You save
$68.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 9710720000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 9710720000 Nght Cvr 1/4 Pan Jmss 05 T 6
Item:
#1252343
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 9710720000 |
| Manufacturer Part # | 9710720000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 13.7 lbs |
| Weight | 13.7 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 9710720000 Nght Cvr 1/4 Pan Jmss 05 T 6
$660.27
$728.49
You save
$68.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 9710720000 Nght Cvr 1/4 Pan Jmss 05 T 6