$387.59
$427.64
Compare Price
You save
$40.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range DOFC4202A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range DOFC4202A Grill Cover 42 F/s
Item:
#1246204
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | DOFC4202A |
| Manufacturer Part # | DOFC4202A |
| Height | 6.2" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 16.55" |
| Weight | 4.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range DOFC4202A Grill Cover 42 F/s
$387.59
$427.64
You save
$40.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range DOFC4202A Grill Cover 42 F/s
