$41.66
$86.00
Compare Price
You save
$44.34
(52%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart JD3000010030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range JD3000010030 Ignition Module
Item:
#1142255
Technical details
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | JD3000010030 |
| Manufacturer Part # | JD3000010030 |
| Height | 2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Jade Range JD3000010030 Ignition Module
$41.66
$86.00
You save
$44.34
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range JD3000010030 Spark Ignition Module, New Style Blue Spark Box, Vulcan Hart 900re Series Vs

