Free Shipping
Free Shipping
$10,821.94
$11,940.00
Compare Price
You save
$1,118.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range JGT-2436 24inx36in Supreme Griddl 36in Flatgrill
Item:
#2234189
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | JGT-2436 |
| Manufacturer Part # | JGT-2436 |
| Height | 11.25" |
| Width | 36" |
| Depth | 31" |
| Weight | 350 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range JGT-2436 24inx36in Supreme Griddl 36in Flatgrill
$10,821.94
$11,940.00
You save
$1,118.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range JGT-2436 24inx36in Supreme Griddl 36in Flatgrill