Free Shipping
Free Shipping
$14,728.35
$16,250.00
Compare Price
You save
$1,521.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range JGT-2460 24inx60in Supreme Griddl 60in Flatgrill
Item:
#2234328
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | JGT-2460 |
| Manufacturer Part # | JGT-2460 |
| Height | 11.25" |
| Width | 60" |
| Depth | 31" |
| Weight | 520 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range JGT-2460 24inx60in Supreme Griddl 60in Flatgrill
$14,728.35
$16,250.00
You save
$1,521.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range JGT-2460 24inx60in Supreme Griddl 60in Flatgrill