Free Shipping
Free Shipping
$3,774.08
$4,164.00
Compare Price
You save
$389.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range JHP-424 24in Supreme Hotplate Stove 4 Burner
Item:
#2234192
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | JHP-424 |
| Manufacturer Part # | JHP-424 |
| Height | 11.25" |
| Width | 24" |
| Depth | 27" |
| Weight | 149 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range JHP-424 24in Supreme Hotplate Stove 4 Burner
$3,774.08
$4,164.00
You save
$389.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range JHP-424 24in Supreme Hotplate Stove 4 Burner