Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince G102 Kasai Konro Grill Medium Wide 18.3"W X 14"D X 8.26"H
Item:
#1685550
25+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | G102 |
| Manufacturer Part # | G102 |
| Height | 13" |
| Width | 23" |
| Depth | 18" |
| Weight | 37 lbs |
| UPC | 844007066160 |
JB Prince G102 Kasai Konro Grill Medium Wide 18.3"W X 14"D X 8.26"H
$734.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, G102, Kasai Konro Grill, medium wide, 18.3"W x 14"D x 8.26"H, brushed British made stainless steel
