Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince M451 1 French Steel 25.9"W X 17.9"L Heavy-duty
Item:
#1684977
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | M451 1 |
| Manufacturer Part # | M451 1 |
| Style | Solid |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Coated / Glazed |
| Height | 0.48" |
| Width | 26" |
| Depth | 18" |
| Weight | 7.85 lbs |
| UPC | 844010964026 |
JB Prince M451 1 French Steel 25.9"W X 17.9"L Heavy-duty
$98.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, M451 1, French steel, 25.9"W x 17.9"L, heavy-duty, 0.06" thick pan, black, full size
