Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince MA333 Oval Brotform 10" X 7" Made Of Natural Cane
Item:
#1685504
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | MA333 |
| Manufacturer Part # | MA333 |
| Height | 4" |
| Width | 10" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| UPC | 844009163843 |
JB Prince MA333 Oval Brotform 10" X 7" Made Of Natural Cane
$26.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, MA333, Oval Brotform, 10" x 7", Made of natural cane
