Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince MA420 For You Mold 11.81"W X 15.74"D 120 Ml
Item:
#1684981
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | MA420 |
| Manufacturer Part # | MA420 |
| Construction | Silicone |
| Height | 3" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 1 lb |
| UPC | 844007065163 |
JB Prince MA420 For You Mold 11.81"W X 15.74"D 120 Ml
$52.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, MA420, For You Mold, 11.81"W x 15.74"D, 120 ml, (20) forms, silicone, black
