Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince MA426 Silikomart Kaleido Mold 75 (6) Forms
Item:
#1684969
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | MA426 |
| Manufacturer Part # | MA426 |
| Construction | Silicone |
| Height | 2" |
| Width | 6.88" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| UPC | 844007066474 |
JB Prince MA426 Silikomart Kaleido Mold 75 (6) Forms
$36.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, MA426, Silikomart Kaleido Mold, 75, (6) forms