Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince MA480 For You Pavocake Mold 3.35"W X 9.84"D X 3.35"H 1100 Ml
Item:
#1685307
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | MA480 |
| Manufacturer Part # | MA480 |
| Construction | Silicone |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 9.84" |
| Weight | 1 lb |
| UPC | 844007065170 |
JB Prince MA480 For You Pavocake Mold 3.35"W X 9.84"D X 3.35"H 1100 Ml
$36.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, MA480, For You Pavocake Mold, 3.35"W x 9.84"D x 3.35"H, 1100 ml, silicone, black
