Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince MA500 Cube Cake Mold 2.36"W X 2.36"D X 2.36"H Stainless Steel
Item:
#1684967
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | MA500 |
| Manufacturer Part # | MA500 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 2.36" |
| Width | 2.36" |
| Depth | 2.36" |
| Weight | 1 lb |
| UPC | 844007065217 |
JB Prince MA500 Cube Cake Mold 2.36"W X 2.36"D X 2.36"H Stainless Steel
$29.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, MA500, Cube Cake Mold, 2.36"W x 2.36"D x 2.36"H, stainless steel, silver
