- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
JB Prince RB280 Fisherman's Skewer 4.72"L X 0.24"W Bamboo
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | RB280 |
| Manufacturer Part # | RB280 |
| Length | 5" |
| Wood Type | Bamboo |
| Height | 0.13" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| UPC | 844007049460 |
| Made in France | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
Certifications
Made in France
This product was manufactured in France.
