Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince UA207 C Raviolo Mold 4.5"W X 4.5"D X 1"H (1) Big Mold With Edges
Item:
#1685264
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | UA207 C |
| Manufacturer Part # | UA207 C |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| UPC | 844016964617 |
JB Prince UA207 C Raviolo Mold 4.5"W X 4.5"D X 1"H (1) Big Mold With Edges
$66.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, UA207 C, Raviolo Mold, 4.5"W x 4.5"D x 1"H, (1) big mold with edges, maple wood
