Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
JB Prince UA227 5 Spider Strainer 3"W X 5"D X 14"H Stainless Steel
Item:
#1684992
Technical details
| Manufacturer | JB Prince |
|---|---|
| Model Number | UA227 5 |
| Manufacturer Part # | UA227 5 |
| Mesh Construction | Stainless Steel |
| Type | Single Mesh |
| Height | 14" |
| Width | 5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| UPC | 844014264351 |
JB Prince UA227 5 Spider Strainer 3"W X 5"D X 14"H Stainless Steel
$12.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
JB Prince, UA227 5, Spider Strainer, 3"W x 5"D x 14"H, stainless steel, bamboo handel
