$18.35
$22.25
Compare Price
You save
$3.90
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Jet Spray -S4576 Rivet Spring Retainer (6/pkg)
Item:
#1137004
Technical details
| Manufacturer | Jet Spray |
|---|---|
| Model Number | -S4576 |
| Manufacturer Part # | -S4576 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Jet Spray -S4576 Rivet Spring Retainer (6/pkg)
$18.35
$22.25
You save
$3.90
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jet Spray -S4576 Rivet Spring Retainer (6/pkg)

