Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other -S6901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jet Spray -S6901 Bowl Spout Gasket 1 3/4" X 1 7/8"
| Fits with Manufacturer | Jet Spray |
|---|---|
| Model Number | -S6901 |
| Manufacturer Part # | -S6901 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jet Spray -S6901 Bowl Spout Gasket, [ 1-3/4" X 1-7/8" ] [rubber ] [ Type C] [ Clear ], [ Profile ] [ Mount]"shell" Shape Cut Out, Jet Spray Drink Dispenser Js7 Jt20 Jt30 Jw5 Jw6

