Free Shipping
Free Shipping
$722.68
$792.00
Compare Price
You save
$69.32
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
John Boos CSW-2460 Modular Cabinet Fixed Midshelf 60"W X 24"D
Item:
#1745114
Technical details
| Manufacturer | John Boos |
|---|---|
| Model Number | CSW-2460 |
| Manufacturer Part # | CSW-2460 |
| Construction | Stainless Steel |
| Table Width (side - side) | 60" Wide (side - Side) |
| Table Depth (front - back) | 24" |
| Gauge | 18 Gauge |
| Height | 1.5" |
| Width | 60" |
| Depth | 24" |
| Weight | 26 lbs |
John Boos CSW-2460 Modular Cabinet Fixed Midshelf 60"W X 24"D
$722.68
$792.00
You save
$69.32
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
John Boos, CSW-2460, Modular Cabinet, fixed midshelf, 60"W x 24"D, 18ga stainless steel