Free Shipping
Free Shipping
$828.63
$979.00
Compare Price
You save
$150.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
John Boos CSW-3072 Modular Cabinet Fixed Midshelf 72"W X 30"D
Item:
#1744611
Technical details
| Manufacturer | John Boos |
|---|---|
| Model Number | CSW-3072 |
| Manufacturer Part # | CSW-3072 |
| Construction | Stainless Steel |
| Table Depth (front - back) | 30" |
| Gauge | 18 Gauge |
| Table Width (side - side) | 72" Wide (side - Side) |
| Height | 1.5" |
| Width | 72" |
| Depth | 30" |
| Weight | 37 lbs |
John Boos CSW-3072 Modular Cabinet Fixed Midshelf 72"W X 30"D
$828.63
$979.00
You save
$150.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
John Boos, CSW-3072, Modular Cabinet, fixed midshelf, 72"W x 30"D, 18ga stainless steel