Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Johnson Controls A19AAB40 Thermostat A19aab 3/8 X 3 12
Item:
#1182776
Technical details
| Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | A19AAB40 |
| Manufacturer Part # | A19AAB40 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Johnson Controls A19AAB40 Thermostat A19aab 3/8 X 3 12
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls A19AAB40 Thermostat Penn-johnson[ Type- A19aab ] [ Temp 100-240 ], [ Bulb 3/8" X 3" ] [ Cap 12" ] [ 1/2" Mpt Stuff Box ], Hubbel Booster
