Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Nieco aftermarket .
- Engineered to match existing Nieco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nieco H91RA-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Johnson Controls H91RA-2 Valve Gas Solenoid 3/4" 120v
| Fits with Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | H91RA-2 |
| Manufacturer Part # | H91RA-2 |
| Height | 3" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls H91RA-2 3/4" Fpt Gas In/out 120v Nc 300 000 Btu Nat/lp, Mfg. Baso, 120 V Coil S-142 # 51-1167, Nieco, Broiler 940 960 962.

