Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Nieco .
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco J994MDA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Johnson Controls J994MDA Pilot Burner
| Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | J994MDA |
| Manufacturer Part # | J994MDA |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls J994MDA Pilot Burner Only No Orifice, Nat/lp Pilot Factory # Johnson J994mda, 1/4" Tube Size, Flame Pattern, Lp Orifice # 26-1676, Nat Orifice # 26-1675, Nieco, Broiler 930 (top).

