$22.70
$33.12
Compare Price
You save
$10.42
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other K15DA-24H
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Johnson Controls K15DA-24H Thermocouple Baso 24"
Item:
#1144002
Technical details
| Fits with Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | K15DA-24H |
| Manufacturer Part # | K15DA-24H |
| Height | 5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Johnson Controls K15DA-24H Thermocouple Baso 24"
$22.70
$33.12
You save
$10.42
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls K15DA-24H Thermocouple 24", Baso

