$74.08
$100.60
Compare Price
You save
$26.52
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Johnson Controls P100AP-354 Pressure Switch Cont Fan Cycling
Item:
#1202139
Technical details
| Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | P100AP-354 |
| Manufacturer Part # | P100AP-354 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Johnson Controls P100AP-354 Pressure Switch Cont Fan Cycling
$74.08
$100.60
You save
$26.52
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls P100AP-354 Pressure Switch Cont Fan Cycling
