$253.44
$344.16
Compare Price
You save
$90.72
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other P170AB-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Johnson Controls P170AB-2 Control Low Pressure Low Pressure Control
Item:
#1202140
Technical details
| Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | P170AB-2 |
| Manufacturer Part # | P170AB-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Johnson Controls P170AB-2 Control Low Pressure Low Pressure Control
$253.44
$344.16
You save
$90.72
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls P170AB-2 Control Low Pressure Low Pressure Control
