$302.52
$410.80
Compare Price
You save
$108.28
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Johnson Controls P70CA-3 Control Low Pressure 50 500 Psi
Item:
#1202104
Technical details
| Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | P70CA-3 |
| Manufacturer Part # | P70CA-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Johnson Controls P70CA-3 Control Low Pressure 50 500 Psi
$302.52
$410.80
You save
$108.28
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls P70CA-3 Control Low Pressure 50 500 Psi