$304.79
$413.88
Compare Price
You save
$109.09
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Johnson Controls SEN-600-1 Johnson Control Remote Indoor Sensor
Item:
#1147524
Technical details
| Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | SEN-600-1 |
| Manufacturer Part # | SEN-600-1 |
| Height | 2" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Johnson Controls SEN-600-1 Johnson Control Remote Indoor Sensor
$304.79
$413.88
You save
$109.09
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls SEN-600-1 Johnson Control Remote Indoor Sensor
