Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke Y71QH-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Johnson Controls Y71QH-2 Conversion Kit
| Fits with Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | Y71QH-2 |
| Manufacturer Part # | Y71QH-2 |
| Height | 2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls Y71QH-2 Lp To Nat For Lever Acting Regulator For Use In Johnson, G60/696 Lever Acting Regulators, Used On Valve # 54-1162, For Lp Order A3474 # 51-1059
