Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other Y90EA-7621D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Johnson Controls Y90EA-7621D Orifice (nat) 3/16 .021
| Fits with Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | Y90EA-7621D |
| Manufacturer Part # | Y90EA-7621D |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls Y90EA-7621D Pilot Orifice 3/16"cct .021" Nat, Blodgett, Oven Series Dfg 50 Dfg 100 200 & 300, (after 7/1/86) Zephaire G With Solid State Controls.
