Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 04505
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kairak 04505 Door Gasket 23 1/2" X 59 1/2"
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 04505 |
| Manufacturer Part # | 04505 |
| Height | 2.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 2.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 04505 Door Gasket, [ 23-1/2" X 59-1/2" ] [rubber ] [ Type R], 5/8" Mag 13/16" Base 5/8" High, Grey ] [screw Mount], Traulsen

