$136.45
$218.99
Compare Price
You save
$82.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 09500 Door Gasket 23 5/8" X 29 5/8"
Item:
#1145848
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 09500 |
| Manufacturer Part # | 09500 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 1.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 09500 Door Gasket 23 5/8" X 29 5/8"
$136.45
$218.99
You save
$82.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 09500 Door Gasket, [ 23-5/8" X 29-5/8" ] [rubber ] [ Type R], 5/8" Mag 1" Base 1/2" High, [ Grey ] [snap Mount], Traulsen

