Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kairak 13186-42 Lock Kit Plug And Key Hudson 42
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 13186-42 |
| Manufacturer Part # | 13186-42 |
| Height | 1" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 13186-42 Cylinder Lock T42, Traulsen G100 G100 After 1/10 G100 After 10/08 G110 G110, After 1/10 G110 After 10/08 G12000 G12001 G12011, G120xx G120xx After 10/08 G200 G200 After 1/10 G200, After 10/08 G210 G210 After 08/10 G210 After 1/10, G2200xx After 1/10 G22013 G220xx G220xx After 10/08, G300 G300 After 1/10 G300 After 10/08 G310xx G310xx, After 1/10 G313xx G313xx After 1/10 G313xx After 10/08, G320 G320 After 1/10 G320 After 10/08 Mc1g Re232e-zcf01, Ret132 Eut Ret132ewut Ret232eut Ret232nut Ret232nut-fhs, Ret232nut-hhs

