$320.05
$332.34
Compare Price
You save
$12.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 2306007 Timeclock Fm1stuz 240u 240v/
Item:
#1497593
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 2306007 |
| Manufacturer Part # | 2306007 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kairak 2306007 Timeclock Fm1stuz 240u 240v/
$320.05
$332.34
You save
$12.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 2306007 Timeclock Fm1stuz 240u 240v/