Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2402236
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 2402236 Coil Solenoid Mkc 1 120/50 60
Item:
#1497595
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 2402236 |
| Manufacturer Part # | 2402236 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 2402236 Coil Solenoid Mkc 1 120/50 60
