Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3000400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3000400 Condensate Pan Heater Cord
Item:
#1201338
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3000400 |
| Manufacturer Part # | 3000400 |
| Height | 1.15" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3000400 Condensate Pan Heater Cord

