$44.37
$46.08
Compare Price
You save
$1.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3001001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3001001 Harness Wire Leads Stripped
Item:
#1287569
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3001001 |
| Manufacturer Part # | 3001001 |
| Height | 0.95" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 3001001 Harness Wire Leads Stripped
$44.37
$46.08
You save
$1.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3001001 Harness Wire Leads Stripped
