Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 316-10203-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 316-10203-00 Breaker Strip Cap 18 Die #18 3
Item:
#1497600
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 316-10203-00 |
| Manufacturer Part # | 316-10203-00 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kairak 316-10203-00 Breaker Strip Cap 18 Die #18 3
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 316-10203-00 Breaker Strip Cap 18 Die #18 3