$113.77
$182.59
Compare Price
You save
$68.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 324-43181-00 Relay 120v
Item:
#1148781
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 324-43181-00 |
| Manufacturer Part # | 324-43181-00 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 324-43181-00 Relay 120v
$113.77
$182.59
You save
$68.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 324-43181-00 Relay 120v


