$25.57
$28.21
Compare Price
You save
$2.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 325-60088-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 325-60088-00 Fan Blade 8.75 In 30 Pitch
Item:
#1200526
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 325-60088-00 |
| Manufacturer Part # | 325-60088-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 325-60088-00 Fan Blade 8.75 In 30 Pitch
$25.57
$28.21
You save
$2.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 325-60088-00 Fan Blade 8.75 In 30 Pitch