$165.80
$182.93
Compare Price
You save
$17.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 329-60024-50
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 329-60024-50 Defrost Heater 750w 230v 4
Item:
#1200348
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 329-60024-50 |
| Manufacturer Part # | 329-60024-50 |
| Height | 5" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 329-60024-50 Defrost Heater 750w 230v 4
$165.80
$182.93
You save
$17.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 329-60024-50 Defrost Heater 750w 230v 4

