Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 337-30858-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kairak 337-30858-00 Cover Light
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 337-30858-00 |
| Manufacturer Part # | 337-30858-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 337-30858-00 Flush Mount Light Cover, Traulsen Aht132dut G100 G100 After 1/10 G100 After 10/08, G110 G110 After 1/10 G110 After 10/08 G12000 G12001, G12011 G120xx G120xx After 1/10 G120xx After 10/08 G200, G200 After 1/10 G200 After 10/08 G210 G210 After 08/10, G210 After 1/10 G2200xx After 1/10 G22013 G220xx G220xx, After 10/08 G300 G300 After 1/10 G300 After 10/08, G310xx G310xx After 1/10 G313xx G313xx After 1/10 G313xx, After 10/08 G320 G320 After 1/10 G320 After 10/08 Mc1g, R & A Series Rd132w-zcf01 Rd232w-zcf01 Re232e-zcf01, Ret132ewut Ret232nut-fhs Ret232nut-hhs Rh132w-zcf04, Rh232w-zcf03 Rl132w-zcf03 Rl232w-zcf02 Traulsen Vps90s

