Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 340-41168-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 340-41168-00 Shelf Wire 23 1/4x26 1/2" Epxy
Item:
#1134794
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 340-41168-00 |
| Manufacturer Part # | 340-41168-00 |
| Height | 0.25" |
| Width | 26.5" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 5.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 340-41168-00 Shelf Wire 23 1/4x26 1/2" Epxy
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 340-41168-00 Color Gray, Material Steel, Width 26 1/2", 673 Mm, Coating Epoxy, Depth 23 1/4", 591 Mm

