$155.13
$161.08
Compare Price
You save
$5.95
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3400100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3400100 Shelf Ref 21 1/2"w X 23 1/2"d
Item:
#1201273
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3400100 |
| Manufacturer Part # | 3400100 |
| Height | 0.38" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kairak 3400100 Shelf Ref 21 1/2"w X 23 1/2"d
$155.13
$161.08
You save
$5.95
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3400100 Shelf Ref 21 1/2"w X 23 1/2"d
