Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 341-04507-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kairak 341-04507-03 Door Gasket 21 1/2" X 29 1/2"
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 341-04507-03 |
| Manufacturer Part # | 341-04507-03 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21.75" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 341-04507-03 Door Gasket 21-1/2" X 29-1/2", Gray, Mount Screw, Mag 5/8 Base 13/16 H 5/8", Traulsen

