Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 341-09503-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kairak 341-09503-00 Gasket 21 5/8x59 3/4
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 341-09503-00 |
| Manufacturer Part # | 341-09503-00 |
| Height | 1" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 59.5" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 341-09503-00 Door Gasket, [ 21-5/8" X 59-3/4" ] [rubber ] [ Type R], 5/8" Mag 1" Base 1/2" High, Grey ] [snap Mount], Traulsen, Refrigerator Dlt2-31nuto Full Door

